4-5/11/2017 HORNÍ PLANÁ ČESKÝ KRUMLOV

4-5/11/2017 <br> HORNÍ PLANÁ <br> ČESKÝ KRUMLOV

4-5/11/2017 HORNÍ PLANÁ ČESKÝ KRUMLOV

ZÁVOD
OBSAZENOST
CENA
NA MÍSTĚ
3990 Kč
4490 Kč
1790 Kč
1990 Kč
1590 Kč
1790 Kč
1390 Kč
1590 Kč

Srpen bude ve znamení tří závodů. Pokud jsi dříve ještě nestihl trasu CAPTAIN (5+ km, 20+ překážek, sobota), budeš mít možnost si ji zaběhnout, taky MAJOR (10+ km, 40+ překážek, sobota) a k tomu je přichystaný druhý a poslední GENERAL (15+ km, 60+překážek, neděle).

Start první vlny v 10:00.

TRICOLOR 2017

Zaběhni si všechny tři závody za jeden víkend! V sobotu v 10:00 si zaběhneš CAPTAIN a ve 13:00 MAJOR. V neděli pak v 10:00 GENERAL. Troufneš si na největší ARMYRUN výzvu letošní sezóny a zkusíš vyhrát unikátní TRICOLOR medaili?
[lvca_testimonials_slider slideshow_speed=“5000″ animation_speed=“600″ pause_on_hover=“true“ direction_nav=“true“][lvca_testimonial_slide author=“Petra Veselá“ credentials=“Elite Runner“ author_image=“3411″]Army Run je unikátní svojí pestrostí překážek. Čekají Vás zde nejen standardní vojenské prekážky, ale i plno lahůdek (červík) k snědku či překvápek, které vás pobaví. Velkou odlišnost od ostatních překážkových závodů vidím také v atmosféře, která je vytvářena zvukem vojenských sirén, vojáky či exhibicí tanků, která ve Vás zanechá ojedinělou vzpomínku. Jednoznačně závod, který si mě získal a na který se budu rada vracet.[/lvca_testimonial_slide][lvca_testimonial_slide author=“Henry“ credentials=“Elite Volunteer“ author_image=“3936″]Moje spolupráce s AR začala na prvním závodě v roce 2014, kde jsem si vydobyl pověst nejhlasitějšího dobrovolníka.“ Více jak 12 let se věnuji military v různých podobách – KVH, airsoft, paintball. ArmyRun byla jasná výzva.
Při samotném závodu mám na starost pyrotechniku, zbraně a jsem velitelem „Motivation teamu“ Motto: „Pokud zdrhám, snaž se mě předběhnout“. MvM – magor v maskáčích.[/lvca_testimonial_slide][/lvca_testimonials_slider]

Díky závodům ARMY RUN můžete zažít pravý vojenský dril, dostat se na místa, kam noha smrtelníka nevkročila, ale také poznávat krásy Čech a Moravy. Kdo ještě nenavštívil jihočeské Lipno a blízké město Český Krumlov, má nyní jedinečnou příležitost.

Horní Planá se nachází přímo na břehu vodní nádrže Lipno. Pokud budou panovat stejná vedra jako v minulém roce, doporučujeme ARMY RUN spojit s příjemnou dovolenou a pronajmout si některou z chatek u vody. Po trasách CAPTAIN i GENERAL zaslouží vaše tělo odpočinek.

Půlhodinku jízdy od Horní Plané leží hlavní vodácká zastávka na řece Vltavě, historické město Český Krumlov. Zámek Český Krumlov je druhý nejrozsáhlejší zámecký areál v ČR, v roce 1992 byl zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. Z ochozu věže ze 13. století s renesanční nástavbou je krásná vyhlídka na hrad i město.

Otáčivé hlediště v Českém Krumlově je originálně řešené hlediště přírodního divadla umístěného v zahradě českokrumlovského zámku. Jeho historie sahá do roku 1958. Zajímavostí je chov medvědů, který má na krumlovském zámku tradici starou přes 400 let. V hradním příkopu mezi nádvořími je jejich chov doložen až po roce 1700 a s určitými přestávkami se tam chovají dodnes.

Neváhejte a přijeďte na závody s celou rodinou.

Každý, kdo absolvuje všechny 3 trasy v jednom ročníku ARMY RUN, si vybojuje speciální Trikolórovou medaili! Tuto medaili je též možné získat na Trikolóra víkendu v Horní Plané, kde bude možné zdolat všechny 3 trasy v jeden víkend!

Nejkratší varianta závodu, určená pro začátečníky i pokročilé běžce. Můžeš to zkusit bez tréninku, ale doporučujeme zaběhnout si předem alespoň pár kiláků. Bahno, terén a únava udělají svoje i na krátké trati.

Na trase MAJOR si už slušně mákneš. Čeká tě minimálně 10 km a zapotíš se na více než 40 překážkách. Rozhodně bys měl nejdříve zkusit závod CAPTAIN, případně mít nejen naběháno, ale i naposilováno.

Tenhle závod není pro slečinky ani nezkušený gaučáky. Trasa GENERAL zahrnuje nejméně 15 kilometrů a přes 60 překážek. Bez předchozího absolvování MAJORA a pořádného tréninku poběžíš na vlastní nebezpečí.

MÍSTO KONÁNÍ

Město Horní Planá

Český Krumlov, 382 26

Webová stránka:
www.horniplana.cz

Nejnáročnější trasy
Vybíráme pro tebe nejnáročnější terén.

Nejbrutálnější překážky
Připravujeme je s elitními vojáky.

Nejextrémnější trať
Prověříme tě fyzicky i psychicky.

Až za své limity
Fyzické i psychické.

V silné komunitě
Která tě přijme mezi sebe.

S maximální podporou
Dobrovolníků i ostatních běžců.