Elite volunteers

Prvního závodu jsem se zúčastnil už v roce 2014 a hned jsem si na něm vydobyl pověst nejhlasitějšího závodníka. Dnes mám na závodech na starosti pyrotechniku, zbraně a vedu “Motivation team”. Ve všech směrech tak úročím 12 let zkušeností s military v jeho nejrůznějších podobách. Jako pyrotechnik dávám k dobru motto “Pokud zdrhám, snaž se mě předběhnout”, ale naštěstí nikdy nedošlo na jeho uplatnění v praxi.

HENRY

ELITE VOLUNTEER

elite volunteers

Jsme parta skvělých lidí. Jsme jeden tým. Jsme ti, bez kterých by ARMY RUN nefungoval tak, jak funguje. Jsme rodina. Jsme ELITE VOLUNTEERS. Dobrovolníci, kteří se starají o hladký průběh závodu a znají i jeho druhou stranu. Běhů se totiž účastníme i v rolích závodníků. Až tě budeme příště hecovat před překážkou, věř, že víme, jak ti je!

MÍŠA

ELITE VOLUNTEER

Jsem Míša, ARMY RUN dobrovolník. Jak jsem se k téhle pozici dostala? V podstatě náhodou. Protože jsem měla úraz, nemohla jsem se zúčastnit jako závodník. Doma jsem ale sedět nechtěla – tak jsem se stala dobrovolníkem. A jsem jím doteď. ARMY RUN je skvělá akce v super kolektivu a já důkaz toho, že zranění není překážkou pro to zažít něco nového. Stačí jen zvednout zadek a jít do toho!

ROMČA

ELITE VOLUNTEER

Dobrovolničím i závodím a jsem pyšná na to, že můžu být součástí téhle party. A to už od roku 2015. Jako zdravotní sestra zažívám i v práci každodenní dril. Ten na ARMY RUN je ale jiný – pomáhá mi zapomenout na povinnosti v práci i doma. Být součástí něčeho tak výjimečného jako je tenhle závod, je skvělé. A opravdu každému můžu říci: Přijď mezi nás, ať už jako dobrovolník nebo závodník, těšíme se!

ŘEZŇA

ELITE VOLUNTEER

Kdyby nebylo kamarádova zraněného kolena, v ARMY RUN týmu bych asi nebyl. Naštěstí se na “kdyby” nehraje. A já jsem tu. S výjimkou jediného závodu jsem od roku 2014 žádný nevynechal. Starám se o značení příjezdu a registraci. Pokud jste snad někdy bloudili, můžu za to já, pardon. Jsme skvělá parta lidí, i proto se už jiných závodů vlastně ani neúčastním. Tenhle adrenalin a zábavu zkrátka nevyměním.

LUCIE

ELITE VOLUNTEER

Výzva. První slovo, které mě napadlo, když jsem na ARMY RUN narazila na sociální síti. Hned první den jsem potkala spoustu lidí. Milých, příjemných a strašně zábavných. Od první chvíle mi s nimi bylo fajn. A oni jsou jeden z hlavních důvodů, proč se těším na každý další ARMY RUN. Kdo to nezažil, nepochopí tu sílu, tlak i skvělý pocit, když někomu pomůžete a on vám to pak vrátí zpět.

PAVEL (ČAHOUN)

ELITE VOLUNTEER

ARMY RUN? To byl na začátku “jen” inzerát na dobrovolníky pro nově vznikající závod. Pro blázna jako jsem já obrovské lákadlo. Teď je pro mě srdcovou záležitostí. Jsou to nová přátelství, parádně strávené prodloužené víkendy, možnost závod pořád vylepšovat. Je skvělé uvědomit si, že si vás závodníci pamatují, i to, že na příštím závodě budete i vy jako závodník. Bez ARMY RUN si závodní sezónu nedovedu představit!

HANČA

ELITE VOLUNTEER

Svůj první závod jsem si zaběhla v roce 2015 ve Vyškově. O rok později jsem se zúčastnila závodu v Hluboké nad Vltavou. A hned na to jsem se přidala k ARMY RUN dobrovolníkům. S touhle partou skvělých lidí se ráda potkávám na dalších, dalších, dalších… závodech. A při studiu veřejnoprávní školy je pro mě ARMY RUN ideální způsob, jak strávit volný čas

DAVID

ELITE VOLUNTEER

Proč jsem se stal dobrovolníkem? Chtěl jsem vidět, jak takový extrémní závod vypadá z druhé strany. Poprvé jsem se zúčastnil jako dobrovolník v Černé v Pošumaví. A od té doby jsem ARMY RUN absolvoval už i jako běžec. Má skvělou atmosféru a já jsem vděčný za lidi, které jsem tu poznal. Věřím, že mě v budoucnu s touhle partou čeká ještě spousta závodů. 😎

DAVID

ELITE VOLUNTEER

Poprvé jsem se zúčastnil závodu ve Vyškově. Jsou to už 3 roky. A mě ARMY RUN a všechno kolem něj pořád baví. Proč? Možná i proto, že mi to připomíná dětství, kdy jsme byli venku celý den a řádili za každého počasí. A samozřejmě i kvůli lidem, které jsem tu poznal. Nikdo se nad nikoho nepovyšuje, i k úplnému začátečníkovi se všichni chovají jako k sobě rovnému. Dokud bude ARMY RUN, budu se snažit jezdit. 😉