Elite volunteers

elite volunteers

Jsme parta skvělých lidí. Jsme jeden tým. Jsme ti, bez kterých by ARMY RUN nefungoval tak, jak funguje. Jsme rodina. Jsme ELITE VOLUNTEERS. Dobrovolníci, kteří se starají o hladký průběh závodu a znají i jeho druhou stranu. Běhů se totiž účastníme i v rolích závodníků. Až tě budeme příště hecovat před překážkou, věř, že víme, jak ti je!

Spojuje nás pracovitost, ochota pomoci s organizací třeba už ve středu. Jsme samostatní, schopní se postarat o značení trasy i parkoviště bez toho, aby na nás kdokoli dohlížel. A taky máme vlastní merchandising, super trička a náramky gratis, ubytování zdarma a právě teď se těšíme na společný a pořádně nabušený teambuilding.

Když do toho půjdeš na plno, na ten další už třeba pojedeš s námi!

MÍŠA

Věk: 23

Povolání: všeuměl na volné noze

Jsem Míša, ARMY RUN dobrovolník. Jak jsem se k téhle pozici dostala? V podstatě náhodou. Protože jsem měla úraz, nemohla jsem se zúčastnit jako závodník. Doma jsem ale sedět nechtěla – tak jsem se stala dobrovolníkem. A jsem jím doteď. ARMY RUN je skvělá akce v super kolektivu a já důkaz toho, že zranění není překážkou pro to zažít něco nového. Stačí jen zvednout zadek a jít do toho!

ROMČA

Věk: 23

Povolání: zdravotní sestra

Dobrovolničím i závodím a jsem pyšná na to, že můžu být součástí téhle party. A to už od roku 2015. Jako zdravotní sestra zažívám i v práci každodenní dril. Ten na ARMY RUN je ale jiný – pomáhá mi zapomenout na povinnosti v práci i doma. Být součástí něčeho tak výjimečného jako je tenhle závod, je skvělé. A opravdu každému můžu říci: Přijď mezi nás, ať už jako dobrovolník nebo závodník, těšíme se!

ŘEZŇA

Věk: 35

Povolání: obchodní zástupce

Kdyby nebylo kamarádova zraněného kolena, v ARMY RUN týmu bych asi nebyl. Naštěstí se na “kdyby” nehraje. A já jsem tu. S výjimkou jediného závodu jsem od roku 2014 žádný nevynechal. Starám se o značení příjezdu a registraci. Pokud jste snad někdy bloudili, můžu za to já, pardon. Jsme skvělá parta lidí, i proto se už jiných závodů vlastně ani neúčastním. Tenhle adrenalin a zábavu zkrátka nevyměním.

LUCIE

Věk: 18

Povolání: studentka a budoucí záchranářR

Výzva. První slovo, které mě napadlo, když jsem na ARMY RUN narazila na sociální síti. Hned první den jsem potkala spoustu lidí. Milých, příjemných a strašně zábavných. Od první chvíle mi s nimi bylo fajn. A oni jsou jeden z hlavních důvodů, proč se těším na každý další ARMY RUN. Kdo to nezažil, nepochopí tu sílu, tlak i skvělý pocit, když někomu pomůžete a on vám to pak vrátí zpět.

PAVEL (ČAHOUN)

Věk: 29

Povolání: obchodní zástupce

ARMY RUN? To byl na začátku “jen” inzerát na dobrovolníky pro nově vznikající závod. Pro blázna jako jsem já obrovské lákadlo. Teď je pro mě srdcovou záležitostí. Jsou to nová přátelství, parádně strávené prodloužené víkendy, možnost závod pořád vylepšovat. Je skvělé uvědomit si, že si vás závodníci pamatují, i to, že na příštím závodě budete i vy jako závodník. Bez ARMY RUN si závodní sezónu nedovedu představit!

HANČA

Věk: 18

Povolání: studentka veřejnoprávní školy

Svůj první závod jsem si zaběhla v roce 2015 ve Vyškově. O rok později jsem se zúčastnila závodu v Hluboké nad Vltavou. A hned na to jsem se přidala k ARMY RUN dobrovolníkům. S touhle partou skvělých lidí se ráda potkávám na dalších, dalších, dalších… závodech. A při studiu veřejnoprávní školy je pro mě ARMY RUN ideální způsob, jak strávit volný čas

DAVID

Věk: 32

Povolání: auditor

Proč jsem se stal dobrovolníkem? Chtěl jsem vidět, jak takový extrémní závod vypadá z druhé strany. Poprvé jsem se zúčastnil jako dobrovolník v Černé v Pošumaví. A od té doby jsem ARMY RUN absolvoval už i jako běžec. Má skvělou atmosféru a já jsem vděčný za lidi, které jsem tu poznal. Věřím, že mě v budoucnu s touhle partou čeká ještě spousta závodů. 😎

DAVID

Věk: 26

Povolání: řidič

Poprvé jsem se zúčastnil závodu ve Vyškově. Jsou to už 3 roky. A mě ARMY RUN a všechno kolem něj pořád baví. Proč? Možná i proto, že mi to připomíná dětství, kdy jsme byli venku celý den a řádili za každého počasí. A samozřejmě i kvůli lidem, které jsem tu poznal. Nikdo se nad nikoho nepovyšuje, i k úplnému začátečníkovi se všichni chovají jako k sobě rovnému. Dokud bude ARMY RUN, budu se snažit jezdit. 😉

Nejnáročnější trasy
Vybíráme pro tebe nejnáročnější terén.

Nejbrutálnější překážky
Připravujeme je s elitními vojáky.

Nejextrémnější trať
Prověříme tě fyzicky i psychicky.

Až za své limity
Fyzické i psychické.

V silné komunitě
Která tě přijme mezi sebe.

S maximální podporou
Dobrovolníků i ostatních běžců.