Elite runners

ARMY RUN Elite Team – ti, co běhají v našich barvách

Studentka, technolog, asistentka, lektorka jógy, inženýr… Potkáte je na všech významných extrémních závodech sezony, jak reprezentují naše barvy. Členové ARMY RUN Elite Teamu. Každý je jiný, ale za každým z nich je silný příběh a také silná vůle být lepší a lepší. Přečtěte si o nich víc, abyste příště věděli, kdo vedle vás stojí na startovní čáře.

BARČA TITĚROVÁ

Věk: 16 let

Povolání: Studentka OA v Liberci

Věkem benjamínek, výsledkově ale ostřílený mazák. První ARMY RUN Barča absolvovala jako dobrovolník. Pak se rozhodla, že závod “doma” v Liberci zažije na vlastní kůži. A skončila desátá! Aktuálně je právoplatným členem liberecké Seberevolty a do dalších závodů má jasný cíl: Probojovat se na stupně vítězů. My si troufáme tvrdit, že se jí to brzy podaří…

ELIŠKA CHMELAŘOVÁ

Věk: 31 let

Povolání: lektorka jógy

Lyžování, plavání, cyklistika, lakros… Eliška je sportovec tělem i duší, pro kterého nebyly první ARMY RUN tréninky lehké, ale nakonec ji fenomén překážkových závodů okamžitě dostal. Touha být pořád lepší, to je motor, který ji žene dál. Jako kompenzaci k akčním sportům začala cvičit jógu, která ji alespoň trochu zklidňuje. Oporu a zázemí hledá a nachází u rodičů a přátel.

JANA ŠEVČÍKOVÁ

Věk: 29 let

Povolání: asistentka

Za křehkým zevnějškem se ukrývá neuvěřitelná vnitřní síla a odhodlání. Jana možná vypadá jako jemná blondýnka, ale už na první překážce vám to natře. K závodění ji přivedla touha dokázat sama sobě, že na to má, a byť za svůj hlavní cíl označuje “hlavně vydržet”, my víme, že nejen vydrží, ale bude dlouhodobě patřit k těm nejlepším.

KAREL LINK

Věk: 26 let

Povolání: vývojový technolog

Závod doběhl i s rozseknutou hlavou. Nechtěl nechat tým ve štychu. Karel zkrátka nezná bolest, únavu ani slova “nemůžu” a “nejde to”. Na první překážkový závod se tenhle sportovec, který se aktivně věnoval judu, kickboxu a MMA, přihlásil spíš z hecu. Chtěl sám sobě dokázat, že na to má. Teď už se jim věnuje víc než 4 roky. A dál posouvá hranice toho, co je možné.

VÍTĚZSLAV KARAS

Věk: 33 let

Povolání: CTS Engineer

Na začátku své cesty nebojoval s překážkami na trati, ale především sám se sebou. Víťa býval kus chlapa. Díky sportu, odhodlání a pevné vůli se ale vypracoval. Přes thai box a zápasy v ringu se dostal k extrémním překážkovým běhům. Ty prý běhá pro sebe a pro radost. Vzhledem k tomu, že jen v minulé sezoně jich absolvoval více než 30, každý mu jeho motivaci musí věřit.

JAKUB PODZIMEK

Věk: 20 let

Povolání: student

Pokud bychom někoho měli označit za černého koně, byl by to Jakub. Tenhle všestranný sportovní talent bere sport a závodění především jako zábavu. Dříve závodně jezdil na kole, teď běhá. A skvěle! Vždyť už několikrát stál na stupních vítězů a i v dalších závodech si dělá zálusk na nejvyšší příčky. A podle nás na to rozhodně má!

18513073_1918172538429000_1413539716401201152_n
Petra Veselá

Věk: 31 let

Povolání: Team Leader

„Buď chceš, nebo nechceš. Všechno ostatní jsou kecy.“ Tohle je motto Petry, která se k extrémním překážkovým běhům dostala před třemi lety. A okamžitě ji chytly. Teď jsou pro ni motorem, hnací silou a zároveň životním stylem a cestou, jak se dál posouvat a rozvíjet. A že jde o závratný posun dokazují i výsledky: ARMY RUN 3x vyhrála, pódiových umístění v dalších podobných projektech má na kontě téměř dvě desítky. A my jsme si jistí, že přibydou další!

Nejnáročnější trasy
Vybíráme pro tebe nejnáročnější terén.

Nejbrutálnější překážky
Připravujeme je s elitními vojáky.

Nejextrémnější trať
Prověříme tě fyzicky i psychicky.

Až za své limity
Fyzické i psychické.

V silné komunitě
Která tě přijme mezi sebe.

S maximální podporou
Dobrovolníků i ostatních běžců.