CO JE ARMYRUN/ O NÁS

CO JE ARMYRUN?

Bahno, pot, slzy, vyčerpání, ale i vůle doběhnout a smysl pro fair play. ARMY RUN je nejextrémnější, nejdrsnější a nejnáročnější překážkový závod pro veřejnost. Po fyzické, ale i po psychické stránce.

Trať a překážky připravují bývalí příslušníci speciálních jednotek armády a policie z THORTactical. A vždycky překvapí. Každá trať je novou extrémní kombinací překážek, u kterých musíte zapojit nejen sílu a obratnost, ale i překonat strach a prokázat silnou vůli. Navíc jsme jediným překážkovým závodem pro veřejnost, který zaštiťuje Ministerstvo obrany ČR.

Jdete do toho? Tak jako 7000 běžců, kteří se zúčastnili prvních tří ročníků? Pro rok 2017 jsme ARMY RUN posunuli zase o pořádný kus dál.

Vybírat navíc můžete ze 3 tratí, které se liší délkou a počtem překážek – od úrovně Captain přes Major až po brutální úroveň General. Na trati všech závodů se potkáte nejen s příslušníky armády a policie, ale i s našimi Elite Volunteers.

ARMY RUN pomáhá

 

Účastí na ARMY RUN nejen překonáte sami sebe, ale pomůžete překonat těžké období i někomu jinému. Za každého účastníka závodu, na němž se podílí ozbrojené složky, pošleme 10 Kč do Vojenského fondu solidarity Armády ČR.

Jaké jsou cíle a poslání fondu?

 

  • Fond podává pomocnou ruku v prvním půl roce od události. A to nejen samotným vojákům a vojákyním, ale i jejich rodinám.
  • Fond finančně podporuje nezaopatřené děti vojákyň a vojáků, kteří zahynuli nebo utrpěli vážná zranění s trvalými následky při plnění služebních povinností.
  • Fond poskytuje vojákovi, případně jeho rodině finanční pomoc, která mírní negativní sociální a ekonomické dopady úmrtí nebo vážného úrazu. A to v období jednoho až šesti měsíců od události.

ARMY RUN buduje

 

Spoluorganizátory ARMY RUN závodů jsou členové Thor Tac T.C., společnosti, jejíž členové jsou výlučně bývalí příslušníci speciálních jednotek armády a policie. Pomáhají s profilem trati, přípravou překážek a i díky nim jsou závody takové, jaké jsou – extrémní, brutální a autentické.

Ve spolupráci s Thor Tac T.C. také vzniklo v pražské Šárce tréninkové středisko, kde mohou zájemci absolvovat ARMY RUN DRILL pod přísným dohledem Lumíra Němce.

Bývalý elitní policista a voják, účastník několika zahraničních misí, člen Útvaru rychlého nasazení účastníky naučí, jak rychle a efektivně zvládat překážky a vyvarovat se zranění. S přípravou mu pomohou i další profesionální vojáci.

AR DRILL je nejen zážitkem, ale i perfektní přípravou pro samotné závody ARMY RUN.

arthor

Nejnáročnější trasy
Vybíráme pro tebe nejnáročnější terén.

Nejbrutálnější překážky
Připravujeme je s elitními vojáky.

Nejextrémnější trať
Prověříme tě fyzicky i psychicky.

Až za své limity
Fyzické i psychické.

V silné komunitě
Která tě přijme mezi sebe.

S maximální podporou
Dobrovolníků i ostatních běžců.