ARMY RUN DRILL

ARMY RUN DRILL

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti… tak to v případě ARMY RUN rozhodně neplatí! 😉 Náš ARMY RUN DRILL vám ale dá slušnou představu o tom, co vás v “ostrém” závodě čeká a na čem ještě zamakat!

DRILL je intenzivní 3 hodinový trénink na překážkové dráze v Praze – Na Balkáně, během kterého vám zkušený instruktor poradí:

  • jak překonat nejnáročnější překážky nejefektivnějším způsobem
  • jak šetřit tolik potřebnou energii
  • jak si během závodu nepřivodit svalové ani jiné zranění

Tenhle tréninkový DRILL se odehraje na dráze, která měří 250 metrů a jejíž součástí je 16 nejnáročnějších a zároveň nejzajímavějších překážek. Aby se nikdo nemohl ani na chvíli ulít, je kapacita omezená na 10 účastníků.

VÝCVIK POD DOHLEDEM LUMÍRA NĚMCE

Neexistuje povolanější člověk pro DRILL! Lumír Němec strávil v ozbrojených složkách 18 let. Bývalý elitní policista a voják byl členem Útvaru rychlého nasazení, Útvaru speciálních operací VP a zúčastnil se zahraničních misí v Iráku (2004), Kosovu (2005), Afghanistánu (2007 a 2008) a v Sýrii (2015).

Kromě Lumíra vám AR DRILL pořádně okoření i další příslušníci skupiny Thor Tac T.C., která je tvořená výlučně bývalými příslušníky speciálních jednotek armády a policie.

JDETE DO TOHO? TADY JE PÁR OPRAVDU DOBRÝCH RAD!
  • Zapomeňte na kraťasy a tílka. Sice se pořádně zapotíte, ale zároveň dostanou zabrat kolena a lokty. Dlouhé nohavice a dlouhé rukávy je ochrání před odřením.
  • V areálu je k dispozici šatna i toalety. Vezměte si s sebou dostatek vody!
Kde ARMY RUN DRILL proběhne?

 

TJ Spoje Praha
Na Balkáně 450/25
130 00 Praha 3 – Žižkov

Nejnáročnější trasy
Vybíráme pro tebe nejnáročnější terén.

Nejbrutálnější překážky
Připravujeme je s elitními vojáky.

Nejextrémnější trať
Prověříme tě fyzicky i psychicky.

Až za své limity
Fyzické i psychické.

V silné komunitě
Která tě přijme mezi sebe.

S maximální podporou
Dobrovolníků i ostatních běžců.