ARMY RUN 2017 – NOVINKY

ARMY RUN 2017 – NOVINKY

ARMY RUN chce všem účastníkům nabídnout komplexní servis a podmínky, aby se každý mohl maximálně soustředit na svůj závod. I proto se snažíme neustále hledat nová vylepšení pro zvýšení komfortu každého startujícího. Pro letošní sezónu jsme tak nachystali několik novinek.

6 EVENTŮ / 11 ZÁVODŮ

 

ARMY RUN zavítá v nadcházející sezóně 2017 do šesti atraktivních lokalit, kde se uskuteční celkem 11 závodů. Všechny tři typy závodů máme na programu v Horní Plané.

CAPTAIN / MAJOR / GENERAL

 

Rozhodli jsme se přehledněji pojmenovat jednotlivé závody podle jejich náročnosti. Věříme, že nové názvy budou srozumitelnější a hned se každému dostanou pod kůži. Množství kilometrů a překážek znamenají u každé kategorie jejich minimální počet.

Captain – 5 kilometrů, 20 překážek

Major – 10 kilometrů, 40 překážek

General – 15 kilometrů, 60 překážek

 

ÚČAST V TÝMU ZA ZVÝHODNĚNÝCH PODMÍNEK

 

Každý účastník jakéhokoli závodu se může zařadit do některého z týmů nebo si vytvořit s dalšími běžci nový tým. Účast v týmu s sebou přináší i slevu na startovném. Sleva je odstupňovaná podle počtu závodníků v týmu. Pro uplatnění slevy je potřeba, aby tým tvořilo aspoň 5 závodníků.

V registračním systému si vyberete registraci týmu, kde si zvolíte velikost týmu (min. 2 / 5 / 10 / 15 členů), nastavíte si heslo týmu, kterým se vám následně aplikuje sleva u jednotlivých členů týmu. Všechny týmy soutěží v jedné společné kategorii. V cíli má tým takový čas jako jeho nejslabší člen. Každý účastník je v cíli hodnocen mezi jednotlivci a pak také v soutěži týmů.

Výše slev pro týmy:

  • Tým 5+ lidí má nárok na 5% slevy
  • Tým 10+ lidí má nárok na 10% slevy
  • Tým 15+ lidí má nárok na 15% slevy

Tým musí mít v den závodu splněný min. počet zaplacených registrací. Pokud nemá tým tuto podmínku splněnou, je povinen si registrace dokoupit na místě do minimálního požadovaného počtu.

 

EXTRA SLEVA 15%

 

Velice si vážíme všech, kteří v České republice pomáhají v krizových situacích a také chrání naši zemi. Právě pro ně jsme připravili specíální slevu na startovné ve výš 15%. Slevu mohou uplatnit po předložení služebního průkazu příslušníci Armády České republiky a členové složek Integrovaného záchranného systému IZS.

Pokud nebude moci přihlášený účastník v místě závodu doložit slevu služebním průkazem, bude pokutován částkou 300,- Kč.

 

ČLENOVÉ OCRA CZ

 

ARMY RUN je součástí organizace OCRA CZ (Obstacle Racing Association ČR). Členům OCRA CZ, kteří se rozhodnou zúčastnit některého ze závodů série ARMY RUN 2017 poskytujeme slevu na startovném 15%.

 

VÝHODNÉ POVINNÉ POJIŠTĚNÍ

 

Naší zájmem je, abychom co nejvíce ochránili zdraví všech účastníků závodů ARMY RUN 2017. Do každého závodu tak mohou odstartovat pouze běžci s pojištěním. Abychom všem účastníkům celý proces s pojištěním zjednodušili, přidali jsme pojištění jako povinnou položku přímo do registrace. Současně jsme využili partnerství ARMY RUN 2017 s naším hlavním sponzorem pojišťovnou Generali, která pro všechny závodníky připravila mimořádně výhodné pojistné podmínky.

 

DOBROVOLNÍCI 2017

 

Žádný ze závodů ARMY RUN by se neobešel bez nadšené pomoci a práce dobrovolníků. I v roce 2017 s početnou armádou dobrovolníků, které s velkým potěšením přivítáme v našem týmu.

Pro ARMY RUN nabízíme dobrovolníkům dvě možnosti spolupráce – v den závodu nebo v období od čtvrtka do neděle. Pro každého dobrovolníka máme nachystanou odměnu ve formě bodů (1 bod = 1 Kč, které může využít pro nákup voucheru nebo merchandisu v našem e-shopu.

SOBOTA

Činnost dobrovolníka, který se rozhodne nám pomoci v sobotu, začíná od časného rána až do úplného konce závodu. Čas se může měnit v závislosti na startu první vlny závodníků.

Odměna v sobotu – 1 000 bodů

ČTVRTEK – NEDĚLE

Rádi přivítáme i dobrovolníky, kteří nám pomohli nejen v sobotu, ale i s přípravami ve dnech před závodem (čtvrtek, pátek) a po závodě (neděle).

Odměny:

  • čtvrtek – 500 bodů
  • pátek – 750 bodů
  • sobota – 1 000 bodů
  • neděle – 750 bodů

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *