HLAVNÍ ROLI HRAJEŠ TY

HLAVNÍ ROLI HRAJEŠ TY

ARMY RUN & Mixiew to je další novinka téhle sezony. Díky Mixiew si z každého ARMY RUN závodu odneseš video, ve kterém budeš hrát hlavní roli. Mixiew pomocí jednoduché aplikace propojuje diváky a závodníky.

Pokud závodíš, pomocí mobilu či outdoor kamery natáčíš vlastní zážitky. Materiál pak odešleš na servery Mixiew ke zpracování. Natáčíš tak všechny závodníky kolem sebe, tvojí partu nebo vlastní zdolávání překážek. Ostatní závodníci zase natáčí tebe. Stačí, když kolem nich proběhneš. Aplikace si tě sama označí na záběrech získaných z celé trasy. Po uploadu všech dostupných materiálů ti připraví videoklip, sestříhaný ze všech záběrů, na kterých ses objevil.

Stejně tak přispíváš jako divák. Každý má u sebe mobil, zrcadlovku nebo kameru. Stáhneš appku, zvolíš kategorii divák, natočíš video, odešleš. Je jedno, jestli budeš na jednom stanovišti nebo se pohybovat po celé trase závodu. Natáčej dle libosti, každý záběr se počítá.

Materiály jsou samozřejmě sesbírané také od všech našich kameramanů. ti po závodu odešlou natočená videa na servery Mixiew a střihači už se postarají o zbytek.

Mixiew je český startup, který dodává další rozměr do překážkových závodů. Kromě vlastních zážitků budeš mít k dispozici originální video vzpomínku. Můžeš si tak kdykoliv připomenout svůj výkon a hlavně se o něj se všemi podělit.

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *